O NAS

Paweł Biarda – fotograf, w branży fotograficznej od 1994 roku. Dyplom fotografa zawodowego uzyskany w 2004 r. Główne tematy, które realizuje, to fotografia reportażowa, portretowa, reklamowa oraz lotnicza ( http://pawelbiarda.wixsite.com/airphoto). Współpracuje z licznymi agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Publikacje prasowe i albumowe. W latach 2001-2007 fotograf ekspedycji archeologicznej UMK w Kałdusie – fotografia dokumentacyjna, techniczna, reportażowa i film. Uczestnik kilku wystaw zbiorowych. Autor wystaw fotograficznych „Malowane dźwięki” i ”Bajkał 2011″. Laureat 1 nagrody w kategorii fotoreportaż w konkursie Kujawsko-Pomorskie Press Photo 2020. Wykładowca BiN Kursy Fotograficzne Toruń. Operator kamery w Fireflies Films. Wykładowca warsztatów filmowych.Pilot szybowcowy Aeroklubu Pomorskiego, instruktor narciarstwa zjazdowego.
Grzegorz Najder – filmowiec, montażysta i kolorysta w Fireflies Films. Od wielu lat pracuje jako producent filmowy dla firm w Polsce i za granicą. Zakres tematów, w których ostatnio na bieżąco realizuje różne projekty:
– produkcja filmów reklamowych, klipów, reportaży filmowych,
– produkcja reklam telewizyjnych i internetowych,
– koloryzacja filmu na potrzeby realizacji filmowych,
– edycja i koloryzacja wysokiej jakości filmów wideo sprzedawanych na największych światowych serwisach video,
– produkcja materiału filmowego i edycja serii kursów wideo ze sławnymi trenerami interpersonalnymi – Jimmy’m Naraine, Peterem Sage i Anthony Metivierem,
– nauczanie filmowania, edycji i koloryzacji w BiN Kursy Fotograficzne Toruń.
Maciej Najder – fotograf, przygodę z tym fachem rozpoczął w 1990 roku. W 1997 ukończył studium PHOTO BOS we Wrocławiu. Od 1997 studia na ASP Gdańsk wydział „Fotografia kreacyjna”. Potem PWSFTViT w Łodzi czyli popularna „filmówka”. Przez pięć lat prowadził zajęcia w studium pomaturalnym z fotografii oraz ze składu i obróbki komputerowej. Obecnie prowadzi agencję reklamową, gdzie w dużej mierze zajmuje się wszystkim, co wiąże się ze zdjęciami. Wykładowaca BiN Kursy Fotograficzne Toruń. Instruktor narciarstwa zjazdowego.

STUDIO FOTOGRAFICZNE – MOŻLIWOŚĆ WYNAJMOWANIA NA GODZINY 
Posiadamy studio fotograficzne wyposażone w lampy studyjne firmy Elfo, softoboxy, statywy, tła fotograficzne,akcesoria studyjne, duży stół bezcieniowy.
Do dyspozycji kursantów są także lustrzanki cyfrowe Canon, Sony oraz cała gama obiektywów amatorskich i profesjonalnych Canon L USM + osprzęt.
Kursy prowadzone są ze wsparciem rzutnika multimedialnego i komputera.
Na potrzeby warsztatów filmowych posiadamy do dyspozycji kamery, lustrzanki, bezlusterkowce, urządzenia stabilizujące typu statyw filmowy, slider, gimbal, oświetlenie, mikrofony, filtry i inne akcesoria.
BiN Kursy Fotograficzne Toruń posiadają wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Nr ew. 2.04/00065/2019. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursów.

WYKONUJEMY TAKŻE USŁUGI FOTOGRAFICZNE I FILMOWE. 

FOTOREPORTAŻE,  ZDJĘCIA REKLAMOWE, FOTOGRAFIA ŚLUBNA,

FOTOGRAFIA DOKUMENTALNA i TECHNICZNA,

FILMY DOKUMENTALNE, FILMY REKLAMOWE, FILMY SZKOLENIOWE
i INFORMACYJNE

SKANOWANIE STARYCH NEGATYWÓW, SLAJDÓW I ZDJĘĆ 

RENOWACJA CYFROWA STARYCH ZDJĘĆ

KOPIOWANIE KASET VIDEO na DVD

VHS, VHS-C, HI-8, miniDV
www.fotobiarda.pl