WARSZTATY FILMOWE

Zaczynasz swoją przygodę z filmowaniem? Nie ważne czy dla przyjemności, czy do celów komercyjnych! Teraz filmują wszyscy, a Ty możesz zrobić to ciekawiej.
Może już tworzysz nagrania i chciałbyś ten proces dobrze zorganizować?

Podstawy filmowania to warsztaty, na których dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne klipy filmowe od podstaw. Poprawisz swoje błędy popełniane we wcześniejszych nagraniach. Jeśli chcesz kręcić reklamy do mediów społecznościowych skupimy się na możliwościach telefonu a są one teraz spore.
W trakcie warsztatów przedstawiamy możliwości uzyskania ciekawych, świadomych ujęć, pozwalających finalnie zmontować film, który zrobi wrażenie na twojej rodzinie, znajomych, klientach.
W planie warsztatów zawarte są wszystkie tematy pozwalające uzyskać zmontowany klip.
Wiedza, którą otrzymasz na warsztatach, jest bazą do dalszego odkrywania możliwości twórczych i samodzielnej pracy w przyszłości.
Filmowanie lustrzanką DSLR lub bezlusterkowcem jest w tej chwili najciekawszą formą filmową dostępną dla każdego i na tym sprzęcie głównie się skupiamy. Możliwość stosowania wymiennych obiektów otwiera szerokie możliwości kreowania plastycznego filmowego obrazu.

W czasie warsztatów istnieje możliwość przetestowania sprzętu filmowego i zapoznanie się z oprogramowaniem do montażu. Dostępne są kamery, lustrzanki, bezlusterkowce, urządzenia stabilizujące typu statyw filmowy, slider, gimbal, oświetlenie, mikrofony, filtry i inne akcesoria. Zajęcia odbywają się w naszym studiu i w terenie.
ETAPY WARSZTATÓW W SKRÓCIE
1. Wybór sprzętu.
2. Konfiguracja sprzętu do pracy.
3. Dobranie parametrów i ustawień do tematu.
4. Światło w filmie.
5. Kadrowanie i kompozycja ujęć.
6. Ostrość i nie ostrość ujęć.
7. Stabilizacja lub zdjęcia z ręki.
8. Dźwięk w nagraniu.
Grupa min. 2 osoby – max. 6 osób. Standardowy czas trwania to 2 x 4 godziny.Dostępna jest też  wersja 12 godzin, rozszerzona o większą ilość praktyki.

WYBIERZ OPCJĘ NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE – ZAPYTAJ O PROMOCJĘ TEMATYCZNĄ
Cennik netto:
STANDARD INDYWIDUALNY – 8 godz. 1200 zł
ROZSZERZONY INDYWIDUALNY – 12 godz. 1500 zł 

 


<< ZAPISZ SIĘ NA KURS >>   
Zajęcia prowadzone są przez ekipę FireFlies Films aktywnie działającą  na rynku produkcji filmowych zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych.

Istnieje także możliwość odbycia osobnego indywidualnego KURSU MONTAŻU PODSTAWOWEGO lub ZAAWANSOWANEGO oraz KOLORYZACJI.

Kurs MONTAŻ PODSTAWOWY daje uczestnikowi wiedzę do stworzenia nieskomplikowanego filmu z odpowiednimi cięciami, przejściami, korektą ekspozycji, ścieżką dźwiękową i napisami oraz prostą koloryzacją i stylizacją filmu. Praca w wysokiej klasy, bezpłatnym programie do montażu filmowego. Czas trwania: 2 x 4 godz. Cena 1190 zł

Kurs MONTAŻ ZAAWANSOWANY to bardziej szczegółowe wejście w aspekty montażu, przekształcania obrazu i innych aspektów zawiązanych z edycją materiału filmowego pod konkretne potrzeby. Praca w środowisku Adobe Premiere lub DaVinci Resolve.Czas trwania: 2 x 4 godz.Cena 1390 zł

Kurs KOLORYZACJA FILMU – kurs pozwala nadać filmowi odpowiedni klimat i stylizację za pomocą odpowiednich narzędzi, filtrów i gotowych presetów. Zabiegi na ujęciach ogólnych oraz punktowe i fragmentaryczne korygowanie klatki filmowej. Praca w środowisku DaVinci Resolve – wysokiej klasy bezpłatny program do montażu i koloryzacji. Czas trwania: 2 x 4 godz.Cena 1890 zł.

 

<< ZAPISZ SIĘ NA KURS >>