WARSZTATY FILMOWE

Zaczynasz swoją przygodę z filmowaniem? Nie ważne czy dla przyjemności, czy do celów komercyjnych! Teraz filmują wszyscy, a Ty możesz zrobić to ciekawiej.
Może już tworzysz nagrania i chciałbyś ten proces dobrze zorganizować?

Podstawy filmowania to warsztaty, na których dowiesz się, jak tworzyć atrakcyjne klipy filmowe od podstaw. Poprawisz swoje błędy popełniane we wcześniejszych nagraniach.
W trakcie warsztatów przedstawiamy możliwości uzyskania ciekawych, świadomych ujęć, pozwalających finalnie zmontować film, który zrobi wrażenie na twojej rodzinie, znajomych, klientach.
W planie warsztatów zawarte są wszystkie tematy pozwalające uzyskać zmontowany klip.
Wiedza, którą otrzymasz na warsztatach, jest bazą do dalszego odkrywania możliwości twórczych i samodzielnej pracy w przyszłości.
Filmowanie lustrzanką DSLR lub bezlusterkowcem jest w tej chwili najciekawszą formą filmową dostępną dla każdego i na tym sprzęcie głównie się skupiamy. Możliwość stosowania wymiennych obiektów otwiera szerokie możliwości kreowania plastycznego filmowego obrazu.

W czasie warsztatów istnieje możliwość przetestowania sprzętu filmowego i zapoznanie się z oprogramowaniem do montażu. Dostępne są kamery, lustrzanki, bezlusterkowce, urządzenia stabilizujące typu statyw filmowy, slider, gimbal, oświetlenie, mikrofony, filtry i inne akcesoria. Zajęcia odbywają się w naszym studiu i w terenie.
ETAPY WARSZTATÓW W SKRÓCIE
1. Wybór sprzętu.
2. Konfiguracja sprzętu do pracy.
3. Dobranie parametrów i ustawień do tematu.
4. Światło w filmie.
5. Kadrowanie i kompozycja ujęć.
6. Ostrość i nie ostrość ujęć.
7. Stabilizacja lub zdjęcia z ręki.
8. Dźwięk w nagraniu.
Grupa min. 2 osoby – max. 6 osób. Standardowy czas trwania to 2 x 4 godziny.Dostępna jest też  wersja 12 godzin, rozszerzona o większą ilość praktyki.

WYBIERZ OPCJĘ NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE
Cennik netto:
STANDARD INDYWIDUALNY – 8 godz. 1200 zł
ROZSZERZONY INDYWIDUALNY – 12 godz. 1500 zł 

 

 

 

 

Zajęcia prowadzone są przez ekipę FireFlies Films aktywnie działającą  na rynku produkcji filmowych zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych.
.

Istnieje także możliwość odbycia osobnego indywidualnego KURSU MONTAŻU PODSTAWOWEGO lub ZAAWANSOWANEGO oraz KOLORYZACJI.

Kurs MONTAŻ PODSTAWOWY daje uczestnikowi wiedzę do stworzenia nieskomplikowanego filmu z odpowiednimi cięciami, przejściami, korektą ekspozycji, ścieżką dźwiękową i napisami oraz prostą koloryzacją i stylizacją filmu. Praca w wysokiej klasy, bezpłatnym programie do montażu filmowego. Czas trwania: 2 x 4 godz. Cena 1190 zł

Kurs MONTAŻ ZAAWANSOWANY to bardziej szczegółowe wejście w aspekty montażu, przekształcania obrazu i innych aspektów zawiązanych z edycją materiału filmowego pod konkretne potrzeby. Praca w środowisku Adobe Premiere lub DaVinci Resolve.Czas trwania: 2 x 4 godz.Cena 1390 zł

Kurs KOLORYZACJA FILMU – kurs pozwala nadać filmowi odpowiedni klimat i stylizację za pomocą odpowiednich narzędzi, filtrów i gotowych presetów. Zabiegi na ujęciach ogólnych oraz punktowe i fragmentaryczne korygowanie klatki filmowej. Praca w środowisku DaVinci Resolve – wysokiej klasy bezpłatny program do montażu i koloryzacji. Czas trwania: 2 x 4 godz.Cena 1890 zł.

 

 

 

 

 

 

 

<< ZAPISZ SIĘ NA KURS >>